Slevy

» Všechny slevy

UV-C germicidní svítidlo 36W

uvc

 

Cena za zapůjčení:
Vratná záloha 3000Kč, cena za den 300Kč, cena za víkend 500Kč

 

Máte-li zájem o vypůjčení nebo zakoupení tohoto svítidla, neváhejte nás kontaktovat.

Pozor
UVC záření způsobuje zánět očních spojivek nebo popáleniny pokožky. Při práci pod UVC je třeba chránit pokožku například gumovými rukavicemi a zrak brýlemi s čistým sklem!

 

Popis
Bakteriocidní krátkovlnné ultrafialové záření slouží k účinné sterilizaci vzduchu, tekutin a povrchu. Pevná tělesa absorbují záření na povrchové vrstvě, voda a jiné tekutiny jsou poloprůchodné.
Sterilizační zářič (trubice) emituje UVC záření vysoké intenzity, které spolehlivě zničí naprostou většinu bakterií, virů, spor, plísní, mikroorganismů nebo kvasnic, řas, trepek, protozoa … Paprsky záření jsou absorbovány konkrementy a nukleovými kyselinami a DNA se trvale poškodí nebo zničí. Tato germicidní lampa postačí pro místnosti kolem 14 m2 s výškou stropu 2,5 až 3m. Ve zdravotnictví jako sály pro nemocné, ošetřovací ambulance, lékařská ambulance, operační sály je doporučená dávka teto lampy záření 2 až 8 hodin, pro dočasnou dezinfekci postačí dávka ozáření 15 až 20 minut. Jedná se o fyzikální proces dezinfekce a do vzduchu se nedostávají žádné chemikálie, nevznikají žádné toxické vedlejší produkty dezinfekce což příznivě ovlivňuje životní prostředí. Filtrační sklo omezuje tvorbu ozonu o vlnové délce 185nm a vnitřní povlak omezuje degradaci užitečného UV-C záření.

 

 

 

 

 

 

Doprava zdarma nad 2000 Kč!